Bussid Teenused Renditingimused KKK Kontakt
Sisupuu
 
 
Liik:
Kohtade arv:
Mark:
Teenus:
 
Koosta oma teekonnakaart >>
broneeri

Juhiga rent


Mõnikord, kui Sulle vajalikul hetkel ei välju rongid, bussid või isegi lennukid, kuid Sul on ilmtingimata vaja jõuda kokkulepitud ajaks sihtpunkti, saame Sind suure tõenäosusega aidata meie. Oma puhkuse- või tööreisi mugavamaks korraldamiseks pakume Sulle juhiga bussirendi teenust.

Meie sõbralik ja viisakas bussijuht viib Sinu ja Su sõbrad soovitud sihtpunkti ja loomulikult ka tagasi, kui vaid soovid. Sõiduks kuluvat aega võid kasutada aga omale meelepärasel viisil.

Läheneme iga kliendi vajadustele personaalselt ning rendi maksumus kujuneb igal konkreetsel juhul erinev. Lepingu sõlmimiseks teeme Sulle konkreetse pakkumise.

Juhiga renditeenust kasutades saad tunda ennast turvaliselt ja kindlalt. Meie juhid on pikaajalise juhtimiskogemusega ja tagavad turvalise teekonna.

 
  Täna, 18.01
  -7..-1   Pilves selgimistega ilm.  Mitmel pool on lumehoogusid. Puhub lääne- ja loodetuul 4-9, rannikul puhanguti kuni 15 m/s. Õhutemperatuur on -1..-7°C.
  Laupäev, 19.01
-13..-2   Öösel: Pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab hooti lund. Hommikul on pilvi ja sadu hõredamalt. Puhub lääne- ja loodetuul 4-9, rannikul puhanguti 12-14 m/s, hommikuks nõrgeneb. Õhutemperatuur on -4..-10, kohati -13, saarte rannikul -2°C. Päeval: Hommikupoolikul on pilves selgimistega ilm. Kohati on lumehoogusid. Pärastlõunal pilvkate tiheneb ning õhtul jõuab loodest tihedam sajuala. Puhub läänekaare tuul 3-8, rannikul puhanguti 11 m/s, õhtu poole tugevneb edela- ja läänetuul 5-10, rannikul puhanguti 14, saartel kuni 16 m/s. Õhutemperatuur on -2..-7, saartel ja läänerannikul -1..+1°C.
-7..1  
  Pühapäev, 20.01
-8..-2   Öösel: Pilves selgimistega ilm. Lumesadu levib loodest kagusse, kohati tuiskab, hommikuks sajuhood hõrenevad. Tuul pöördub edelast läände ja loodesse 5-12, saartel ja rannikul puhanguti 15-18 m/s. Õhutemperatuur on -2..-8°C. Päeval: Pilves selgimistega ilm. Kohati sajab lund. Puhub lääne- ja loodetuul 4-10, ennelõunal põhjarannikul puhanguti 15 m/s. Õhutemperatuur on -2..-8°C.
-8..-2  
  Esmaspäev, 21.01
-17..-4   Öösel: Pilves selgimistega ilm. Kohati sajab lund. Puhub valdavalt läänekaare tuul 3-9 m/s. Õhutemperatuur on -8..-13, kohati -17, saarte rannikul kuni -4°C. Päeval: Pilves selgimistega ilm. Kohati sajab lund. Puhub valdavalt läänekaare tuul 3-9 m/s. Õhutemperatuur on -2..-8, paiguti -10°C.
-10..-2  
 Päike
   tõuseb: 09:02
   loojub: 16:01
 EMHI
 Hoiatused
 Ilm täna
 Ilm merel ja Peipsil
 Suusainfo

a-rent.ee

 
 
© Bussirent.ee