Bussid Teenused Renditingimused KKK Kontakt
Sisupuu
 
 
Liik:
Kohtade arv:
Mark:
Teenus:
 
Koosta oma teekonnakaart >>
broneeri

Juhiga rent


Mõnikord, kui Sulle vajalikul hetkel ei välju rongid, bussid või isegi lennukid, kuid Sul on ilmtingimata vaja jõuda kokkulepitud ajaks sihtpunkti, saame Sind suure tõenäosusega aidata meie. Oma puhkuse- või tööreisi mugavamaks korraldamiseks pakume Sulle juhiga bussirendi teenust.

Meie sõbralik ja viisakas bussijuht viib Sinu ja Su sõbrad soovitud sihtpunkti ja loomulikult ka tagasi, kui vaid soovid. Sõiduks kuluvat aega võid kasutada aga omale meelepärasel viisil.

Läheneme iga kliendi vajadustele personaalselt ning rendi maksumus kujuneb igal konkreetsel juhul erinev. Lepingu sõlmimiseks teeme Sulle konkreetse pakkumise.

Juhiga renditeenust kasutades saad tunda ennast turvaliselt ja kindlalt. Meie juhid on pikaajalise juhtimiskogemusega ja tagavad turvalise teekonna.

 
  Täna, 24.04
  8..13   Muutliku pilvisusega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma. Õhtupoolikul saju tõenäosus väheneb. Ida-Eestis puhub ennelõunal kagutuul 5-11, rannikul puhanguti 15 m/s, lääne poolt alates pöördub edelasse ja läände 3-9, rannikul puhanguti 12 m/s, õhtu poole läheb edelatuul tugevamaks. Õhutemperatuur on 8..13°C.
  Teisipäev, 24.04
1..8   Öösel: Pilvisus tiheneb. Vihmasadu levib saartelt üle mandri ida suunas. Tihedama saju järel tekib mitmel pool udu. Kagutuul tugevneb 5-11, rannikul puhanguti 15 m/s, Lääne-Eestis pöördub hommikul edelasse ja läände ning nõrgeneb veidi. Õhutemperatuur on 3..7, Kirde-Eestis öö hakul 1°C. Päeval: Muutliku pilvisusega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma. Puhub lõunakaare, pärastlõunal edela- ja läänetuul 2-8, saartel ja rannikul puhanguti 12 m/s. Õhutemperatuur on 8..13°C.
8..13  
  Kolmapäev, 25.04
3..6   Öösel: Pilves ilm. Sajab vihma. Puhub lõuna- ja edelatuul 4-9, saartel puhanguti 14 m/s. Õhutemperatuur on 3..6°C. Päeval: Pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma. Puhub edela- ja läänetuul 5-10, puhanguti kuni 14 m/s. Õhutemperatuur on 6..10°C.
6..10  
  Neljapäev, 26.04
0..5   Öösel: Vahelduva pilvisusega ilm. Hommikul võib sadada mõnel pool hoovihma. Puhub läänekaare tuul 4-10 m/s. Õhutemperatuur on 0..+5°C. Päeval: Vahelduva pilvisusega ilm. Paljudes kohtades sajab hoovihma. Puhub edela- ja läänetuul 4-10, rannikul puhanguti 13 m/s. Õhutemperatuur on 9..13, meretuulega rannikul 6°C ümber.
6..13  
 Päike
   tõuseb: 05:45
   loojub: 20:55
 EMHI
 Hoiatused
 Ilm täna
 Ilm merel ja Peipsil
 Suusainfo

a-rent.ee

 
 
© Bussirent.ee