Bussid Teenused Renditingimused KKK Kontakt
Sisupuu
 
 
Liik:
Kohtade arv:
Mark:
Teenus:
 
Koosta oma teekonnakaart >>
broneeri

Juhiga rent


Mõnikord, kui Sulle vajalikul hetkel ei välju rongid, bussid või isegi lennukid, kuid Sul on ilmtingimata vaja jõuda kokkulepitud ajaks sihtpunkti, saame Sind suure tõenäosusega aidata meie. Oma puhkuse- või tööreisi mugavamaks korraldamiseks pakume Sulle juhiga bussirendi teenust.

Meie sõbralik ja viisakas bussijuht viib Sinu ja Su sõbrad soovitud sihtpunkti ja loomulikult ka tagasi, kui vaid soovid. Sõiduks kuluvat aega võid kasutada aga omale meelepärasel viisil.

Läheneme iga kliendi vajadustele personaalselt ning rendi maksumus kujuneb igal konkreetsel juhul erinev. Lepingu sõlmimiseks teeme Sulle konkreetse pakkumise.

Juhiga renditeenust kasutades saad tunda ennast turvaliselt ja kindlalt. Meie juhid on pikaajalise juhtimiskogemusega ja tagavad turvalise teekonna.

 
  Täna, 19.11
  0..4   Vahelduva pilvisusega ilm. Kohati võib sadada vähest vihma või lörtsi, saju tõenäosus on suurem põhjarannikul. Puhub kirde- ja idatuul 5-11 m/s. Õhutemperatuur on 0..+4°C, õhtul langeb.
  Esmaspäev, 19.11
-1..4   Öösel: Pilves selgimistega ilm. Kohati võib sadada vähest vihma või lörtsi, saju tõenäosus on suurem põhjarannikul. Puhub kirdetuul    5-11, rannikul puhanguti 14 m/s. Õhutemperatuur on -1..+4°C. Päeval: Pilves selgimistega ilm. Kohati sajab  vähest vihma või lörtsi, saju tõenäosus on suurem põhjarannikul. Puhub kirde- ja idatuul 5-11 m/s. Õhutemperatuur on 0..+5°C, õhtul langeb. Märjad teepinnad muutuvad libedaks!
0..4  
  Teisipäev, 20.11
-6..2   Öösel: Pilves selgimistega sajuta ilm. Puhub idakaare tuul 2-8, pärast keskööd muutlik tuul 1-6 m/s. Õhutemperatuur on -1..-6, rannikul kohati kuni +2°C. Päeval: Pilves selgimistega olulise sajuta ilm. Puhub muutliku suunaga tuul, pärastlõunal valdavalt läänekaare tuul 2-7, põhjarannikul tugevneb loode- ja põhjatuul 5-9, puhanguti 12 m/s. Õhutemperatuur on -2..+3°C.
-2..3  
  Kolmapäev, 21.11
-2..3   Öösel: Pilves ilm. Kohati sajab vähest vihma, sekka ka lörtsi.  Tuul pöördub põhjakaarde 2-8, põhjarannikul puhanguti kuni 12 m/s. Õhutemperatuur on -2..+3°C. Päeval: Pilves selgimistega ilm. Kohati sajab vähest vihma, sekka ka lörtsi, pärastlõunal saju võimalus väheneb. Puhub valdavalt loodetuul 2-8, õhtul põhjarannikul puhanguti 12 m/s. Õhutemperatuur on 0..+3°C.
0..3  
 Päike
   tõuseb: 08:21
   loojub: 15:50
 EMHI
 Hoiatused
 Ilm täna
 Ilm merel ja Peipsil
 Suusainfo

a-rent.ee

 
 
© Bussirent.ee